Shromáždění členů Sekce ČAKA

Termín:
21.2.2021
Místo konání:
Heřmanova 6, Praha 7

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členové a příznivci ČAKA,

rádi bychom vás pozvali na shromáždění členů Sekce ČAKA, na kterém se budeme věnovat jak záležitostem asociace, tak tématům, která jsou pro krajinářskou architekturu podstatná. Jedno z nejpodstatnějších je omezení kompetencí profese krajinářská architektura, které je součástí již platného nového stavebního zákona, a pokud se nám nepovede stav zvrátit, do léta nabyde účinnosti. Na Shromáždění dorazí i kolegové z Pracovní skupiny KA v ČKA, kteří nám dají nejčerstvější informace. Kompletní program jednání naleznete v přiloženém dokumentu.

Pokud jste členy, zkontrolujte si úhradu členského příspěvku na rok 2023 (zkontrolujte své emailové schránky, kam vám byly odeslány informace k platbě členství pro letošní rok).

Krajinářské architekty, neautorizované absolventy oboru i studenty vyzýváme, aby se k nám přidali. S vámi zvládneme víc. Nikdo jiný než my sami se o nás nepostará (https://szkt.cz/clenstvi/zakoupeni-clenstvi)

Shromáždění se bude konat v úterý 21. února 2021 od 15:30 hodin v prostorách Kavárny Liberál na adrese Heřmanova 6, Praha 7 (https://mapy.cz/s/lugujujejo). Svou účast z prostorových důvodů prosím potvrďte na kancelar@szkt.cz

S pozdravem Rada ČAKA

150 150 Shromáždění členů Sekce ČAKA 2023-02-19